Napísali o nás

14. 4. 2015

Napínavé susedské derby proti Tisovcu: Keď už sa zdalo, že nepadne ani gól, prišli krásne momenty

Futbalisti MFK Revúca si v rámci 17. kola IV.ligy Juh zmerali sily so susedným Tisovcom. Atraktívne derby prinieslo mnoho napínavých momentov. V závere zápasu ukázali naši chlapci svojho bojovného ducha a domov si právom odniesli tri body.

31. 3. 2015

Cenné body ostali doma: Futbalisti Revúcej hravo zdolali silný Poltár

Po výbornom výkone v prvom jarnom kole na umelej tráve s ŽP Podbrezová-B, v ktorom mužstvo MFK Revúca smoliarsky prehralo gólom v 90. minúte, naši chlapci odohrali ďalšie zaujímavé stretnutie z druhým mužstvom tabuľky TJ Sklotatran Poltár.

22. 2. 2015

Beží zimná príprava

Futbal patrí v našej kotline jednoznačne k športom číslo jeden už niekoľko rokov. Momentálne sa všetky futbalové tímy pripravujú na otvorenie jarnej časti sezóny 2014/15, ktorá má prvými zápasmi oficiálne začať 21. marca.

23. 1. 2015

Revúcki futbalisti pristihnutí v nemocnici. Chlapci, za tento krásny čin bravó!

Uplynulý utorok od rána bolo na revúckej hematológii o niečo rušnejšie ako inokedy. Darcov krvi vačšinou rátajú na prstoch, ale tentoraz tomu bolo inak...Okrem pravidelných z radov občanov sa tu totiž stretla aj šestica futbalistov z miestneho futbalového klubu.

2. 1. 2015

Rok 2014 očami MFK Revúca: Pozitívne zmeny na štadióne aj príchod futbalovej legendy

Ďalší rok sa stretol s rokom a to je pre všetkých čas bilancovania, ale aj predsavzatí a nových nádejí na lepší zajtrajšok. Hodnoteniu uplynulých 12 mesiacov sa nevyhol ani náš zástupca najmasovejšieho športu, Mestský futbalový klub Revúca.


Záznamy: 78 - 82 zo 82
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12