Napísali o nás

15. 6. 2015

Blíži sa záver futbalovej sezóny

Futbalová sezóna 2014/2015 sa pomaly, ale isto blíži k svojmu záveru. Budúci víkend je na programe posledné kolo aktuálnych dvoch súťaží, ktoré sa hrajú na našej doline.

2. 6. 2015

Po prehre prišla trojbodová radosť: Futbalisti Revúcej zdolali Spartak Hriňovú

Po nevydarenom zápase s Detvou nastúpil hráči MFK Revúca proti MFK Spartak Hriňová, ktorá je v jarnej časti súťaže vo výbornej forme, keď jej hráči dokázali poraziť aj lídra tabuľky ŽP Podbrezovú-B na ich ihrisku 3:6. Naši chalani si s nimi však poradili.

19. 5. 2015

Revúca v súboji s Fiľakovom uspela: Tri body získala, aj keď zostavu poskladala len s ťažkosťami

Po štyroch zápasoch bez víťazstva nastúpilo mužstvo MFK Revúca proti tabuľkovému susedovi z Fiľakova. Z domáceho kádra poznačeného zraneniami viacerých hráčov sa trénerovi len ťažko skladala základná zostava. Napriek tomu si pripísali tri body po výhre na nulu.

12. 5. 2015

Revúčania nastúpili proti Vinici bez kľúčových hráčov: Na horúcej pôde čelili nátlakovej hre domácich

Futbalistov Revúcej čakal ťažký zápas 21. kola IV. ligy Juh vo Vinici. Defenzívno-taktické zámery trénera Schmiedla totiž prekazila absencia dvoch kľúčových hráčov v zadných radoch, a preto musel na niektorých postoch improvizovať.

6. 5. 2015

Tretia prehra v rade: Futbalisti Revúcej podľahli na domácej pôde Badínu

Futbalisti MFK Revúca si v rámci 20. kola IV.ligy Juh zmerali sily s Badínom. Duel tabuľkových susedov priniesol mnoho gólov, na konci sa však tešili futbalisti Badína. Revúca tak opäť prehrala na domácej pôde.

22. 4. 2015

Derby skončilo našou výhrou

V 17. kole IV. ligy – Juh sa odohralo susedské derby, ktoré pritiahlo na tribúny aj množstvo fanúšikov MFK Revúca.

21. 4. 2015

Do Revúcej prišiel posledný tím tabuľky, výsledok nepotešil ani trénera

Revúcki futbalisti v 18. kole privítali na domácom trávniku posledný tím tabuľky. S deľbou bodov nemôže vládnuť spokojnosť, aj keď je spravodlivá.


Záznamy: 71 - 77 zo 82
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>