Napísali o nás

30. 9. 2015

Revúcej sa na pôde Kováčovej vôbec nedarilo, tréner kriticky: Chýbala ochota zabojovať o výsledok

Prvý z dvoch zápasov na ihriskách súperov odohral MFK Revúca v Kováčovej. Diváci videli kvalitný zápas s rozdielnymi polčasmi. Našim futbalistom sa však vôbec nedarilo podľa predstáv a súperovi podľahli rozdielom triedy. Kriticky sa na to pozrel aj tréner Jakubička.

22. 9. 2015

Tri body ostali doma: Revúca zdolala odhodlaného súpera z Vinice

V ôsmom kole nastúpili futbalisti MFK Revúca proti odhodlanému súperovi z Vinice s cieľom prvého víťazstva na domácom ihrisku. Vytúžený cieľ sa našim vydaril.

16. 9. 2015

Revúca na pôde súpera odohrala vyrovnaný duel: Mala smolu pri zakončení do žrde, rozhodol tak jediný gól

Hráčov Revúcej čakal náročný súper z čela tabuľky. Do tohto zápasu získali u troch súperov plný počet bodov a tak očakávania boli na oboch stranách veľké. Vyrovnaný duel ale napokon rozhodol iba jeden gól a ten padol na domácej strane. MFK vyšli naprázdno aj kvôli smole pri zakončení do žrde.

8. 9. 2015

Tretie víťazstvo vonku za sebou

Futbalová sezóna 2015/2016 má už niekoľko kôl za sebou a hráči MFK Revúca sa prezentujú viac než v dobrom svetle. Revúca figuruje v aktuálnej tabuľke IV. ligy skupiny Juh na piatom mieste, pričom na vedúci Medzibrod stráca len tri body.

3. 9. 2015

Futbalisti MFK Revúca boli favoritom a patrične to potvrdili: Nováčika vyprášili rozdielom triedy

Na prvý pohľad celkom jednoznačný výsledok. Futbalisti MFK Revúca sa proti nováčikovi z Veľkého Krtíša nezľutovali a nasúkali mu tri zásahy. Rozdielom triedy tak získali ďalšie víťazstvo a v tabuľke poskočili na pekné 5. miesto, s mankom len tri body na vedúcu pozíciu.

26. 8. 2015

Revúca si prvýkrát podelila body:  Nepremenili sme množstvo góloviek, trénerovi dva body chýbajú

V 4.kole IV. ligy Juh prišiel do Revúcej kvalitný súper JUPIE Podlavice Badín. MFK síce neprehral druhý zápas v rade a tróni zatiaľ na príjemnom 4. mieste, avšak o dva body prišiel. Podľa slov trénera tieto body po remíze chýbajú, keďže mužstvo nepremenilo množstvo góloviek.

18. 8 .2015

Tri body v hrsti: Revúčania hravo zdolali vysoko motivovaný Málinec

V treťom kole IV.ligy Juh sa futbalisti MFK Revúca stretli s vysoko motivovaným súperom z Málinca. Veľká motivácia na získanie prvých bodov im však nepomohla a Revúca si s prehľadom odniesla domov všetky tri body.


Záznamy: 57 - 63 zo 82
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>