Napísali o nás

31. 12. 2015

Krásna pomoc revúckych futbalistov počas sviatkov: Chlapci, tak toto chce fakt pochvalu

Futbalisti MFK Revúca si zaslúžia veľkú pochvalu. Pomohli spôsobom, ktorý bude žiadaný vždy. Počas sviatkov mysleli aj na iných. Veď pozrite, na čo sa podujali.

1. 11. 2015

Krásne zakončenie futbalovej sezóny

Krásne zakončenie jesennej časti futbalovej sezóny 2015/2016 sa v príjemnom počasí podarilo mužstvu MFK Revúca. Na svojom krásnom a útulnom štadióne privítali hosťujúcich hráčov z Hriňovej.

27. 10. 2015

MFK Revúca bude zimovať na 5. mieste: Jesennú časť naši chlapci ukončili víťazstvom na nulu

Hráči MFK Revúca majú za sebou posledný jesený zápas. Budú naňho spomínať s radosťou, pretože sa im podarilo vyhrať na nulu a posunúť sa v tabuľke na príjemné 5. miesto. Hrdinami v zápase s Hriňovou sa stali Šestina, Levický a Bystrán.

20. 10. 2015

Revúčania odohrali výborný zápas, no aj tak sa neradovali: Toto sa udialo v poslednej minúte

V predposlednom kole jesennej časti odohrali hráči MFK Revúca výborný zápas u súpera zo spodnej časti tabuľky. Podľa tabuľky boli favoritom hostia, hoci sily tímov sa ukázali až na ihrisku. Revúčanov však môže situácia z poslednej minúty mrzieť.

15. 10. 2015

Podobný debakel sa len tak nevidí: Futbalisti MFK Revúca konečne zabrali a súpera rozniesli deviatkou

Po dvoch zápasoch na ihriskách súperov odohral MFK Revúca zápas proti poslednému mužstvu tabuľky z Divína. A tento súper nám veruže padol vhod. Nadelili sme mu päť zásahov už po prvej polhodine a nakoniec sme sa radovali z deviatky.

6. 10. 2015

Našim futbalistom sa opäť nedarilo: MFK Revúca padla aj vo Fiľakove a opäť na nulu

V desiatom kole čakal MFK Revúca náročný zápas proti súperovi z Fiľakova, ktorý má postupové ambície. No duel sa našim hráčom opäť vôbec nevydaril a druhýkrát za sebou prehrali rozdielom triedy a navyše na nulu. Pripísali si tak už piatu prehru v sezóne a okupujú 8. miesto.

5. 10. 2015

Futbalová jeseň pomaly vrcholí

Jesenná časť futbalovej sezóny vo IV. lige – skupina Juh sa pomaly, ale iste blíži k svojmu záveru. Otázkou zostáva, na akej priečke prezimuje MFK Revúca, ktorý po desiatich kolách okupuje v tabuľke ôsmu priečku.


Záznamy: 50 - 56 zo 82
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>